Skip to content

Transport dużych rzeczy

Usługi transportowe

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe takie jak przeprowadzki, likwidacje mieszkań i domów, przewozy mebli oraz transport przedmiotów wielkogabarytowych (pianina, fortepiany, urządzenia elektroniczne, AGD itp.). Świadczenia wykonujemy na najwyższym poziomie — rzeczy przeznaczone do przewozu są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone, a cały transport jest dodatkowo ubezpieczony. 

ZADZWOŃ PO NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ WYCENĘ

Przewóz mebli, pianina i innych rzeczy

Niezależnie od tego, czy zlecisz nam przewóz mebli, pianina, transport mniejszych rzeczy, możesz mieć pewność, że wszystkie przedmioty dotrą do Ciebie szybko, na czas i w nienagannym stanie. Za cel obieramy sobie rzetelne wypełnianie naszych obowiązków oraz zapewnienie gwarancji prywatności – żadna z Twoich cennych rzeczy nie zaginie podczas transportu, dlatego ze spokojną głową możesz powierzyć nam te niewielkie, jak i większe przedmioty. Przewóz pianin, mebli i innego wyposażenia nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Przed Tobą widmo przeprowadzki? Przewieziemy wszystkie Twoje rzeczy, włączając w to meble, sprzęty, a nawet pianino. Transport w każdym przypadku będzie dopasowany do gabarytu przedmiotów. Zachęcamy do kontaktu i indywidualnej wyceny usług – zapewniamy, że transport mebli oraz innych przedmiotów wykonany przez naszą firmę jest tani, a przede wszystkim profesjonalny. Przekonaj się sam!

tanie usługi transportowe