Skip to content

Opróżnianie mieszkań

Likwidacja mieszkań

Jeśli sprzedajesz mieszkanie, dostałeś je w spadku lub po prostu z jakichkolwiek przyczyn chcesz pozbyć się zalegających w nim starych mebli – nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Świadczymy profesjonalne usługi związane z likwidacją mieszkań. Zajmujemy się wszystkim, począwszy od opróżnienia pomieszczeń, aż po ich wywóz na odpowiednie składowisko lub do utylizacji.

ZADZWOŃ PO NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ WYCENĘ

Likwidacja mieszkań – powierz nam to zadanie!

Profesjonalnie zajmujemy się likwidacją mieszkań. Zapewniamy, że wszystkie znajdujące się w Twoim lokum sprzęty czy meble są przez nas dokładnie oraz bezpiecznie pakowane, a następnie transportowane w wybrane przez Ciebie miejsce. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa, aby Twoje mienie nie zostało zniszczone oraz nie ucierpiało podczas pakowania, a także jego transportu. Likwidacja mieszkania może zostać przeprowadzona na każdym metrażu, zarówno tym małym, jak i większym – nasi pracownicy działają szybko, profesjonalnie, a ponadto terminowo w obu tych przypadkach. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby sam proces likwidacyjny przebiegał prawidłowo, bez jakichkolwiek problemów „po drodze”. Zapewniamy, że możesz nam zaufać!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze wszystkimi szczegółami oferty likwidacji mieszkań. Ceny ustalamy indywidualnie.

likwidacja mieszkań