Przeprowadzki krajowe międzymiastowe

Umożliwiamy Państwu przeprowadzki na terenie całej Polski. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie pakunku, jego załadunek oraz rozładunek wraz z wniesieniem. Współpracujemy z gronem doświadczonych spedytorów i kierowców z wieloletnim stażem — dzięki temu mają Państwo gwarancję, że przewóz rzeczy między miastami będzie szybki, a przy tym bezpieczny.

Przeprowadzki krajowe są u nas jednymi z najtańszych wariantów przewozowych. Koszt usługi uzależniony jest jednak od wyboru opcji przeprowadzki, czasu jej trwania i ilości przejechanych kilometrów. W związku z częstymi zmianami cen paliw przedstawiony cennik usług jest wyłącznie poglądowy. W celu dokładnej wyceny przeprowadzki krajowej prosimy o bezpośredni kontakt.

W zależności od wybranego auta przykładowy koszt przejazdu przedstawia się następująco (stan na czerwiec 2018):

1) Renault Master – 2,3 – 2,5 zł netto za każdy kilometr.

2) Renault Mascot – 1,8 – 2,00 zł netto za każdy kilometr.

3) Iveco Daily – 1,3 zł netto za każdy kilometr.

Jeśli trasa przejazdu przebiegać będzie po drogach płatnych, do ceny należy doliczyć opłaty za te odcinki rozliczane na podstawie paragonów.

Przeprowadzki międzymiastowe obejmują też załadunek i rozładunek — w trakcie trwania tych czynności naliczana jest opłata w zależności od wybranej opcji:

1) Auto z kierowcą – 80 zł / godzinę.

2) Auto + 2 ludzi – 120 zł / godzinę.

3) Pierwsza godzina pracy jest płatna według wyżej wymienionej stawki, każda następna zaokrąglana jest do 30 min. Przykład:

4) Pracujemy 35 min – płatne za godzinę (80 zł lub 120 zł zależnie od opcji) + koszty przejazdu.

5) Pracujemy 2 h 15 min – płatne za 2,5 godziny (200 zł lub 300 zł zależnie od opcji) + koszty przejazdu.

Zadzwoń i zapytaj o cenę

+ 48 602 53 52 07

+ 48 68 320 02 34