Skip to content

Przeprowadź się z nami!

Przeprowadzki za granicę

Przeprowadzki zagraniczne to nasz konik i przedsięwzięcie, którym zajmujemy się od lat. W zakresie przeprowadzek międzynarodowych posiadamy doświadczenie, które sprawia, że poradzimy sobie z każdym zleceniem. Organizujemy przeprowadzki za granicę w wygodny i bezproblemowy sposób, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Transport mebli za granicę czy przewóz niezbędnych rzeczy – chętnie pomożemy w każdej potrzebie!

ZADZWOŃ PO NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ WYCENĘ

Wiemy, jak skomplikowana i kosztowna może być przeprowadzka zagraniczna dla osób, które nie mają w tym żadnego doświadczenia. W przypadku przeprowadzek międzynarodowych na koszt usługi wpływ ma wiele czynników, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani usługą przeprowadzki za granicę i transportu prosimy o:

  • skorzystanie z formularza kontaktowego,
  • wysłanie zapytania na nasz adres e-mail
  • kontakt telefoniczny.

Abyśmy mogli przeprowadzić wycenę przeprowadzki międzynarodowej, która Państwa interesuje, należy podać następujące informacje:

  1. dokładny adres załadunku
  2. dokładny adres rozładunku
  3. piętra w obu miejscach
  4. liczbę pokoi
  5. w miarę możliwości listę rzeczy, zdjęcia.

Organizujemy tanie przeprowadzki zagraniczne i przewozy międzynarodowe z Zielonej Góry na terenie całej Europy, zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o dokładne zabezpieczenie mebli i rzeczy prywatnych podczas przeprowadzki do innego kraju, m.in. dzięki używaniu materiałów ochronnych takich jak koce, folie, kartony, wypełnienia. Mamy doświadczony personel, który zajmuje się załadunkiem oraz rozładunkiem Państwa mienia. Wszystkie pakunki są ubezpieczone, więc oferowane przez nas przeprowadzki zagraniczne są na najwyższym poziomie.

Zorganizowaliśmy już zagraniczne przeprowadzki do większości krajów Unii Europejskiej, m.in. Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii. Z naszych usług transportu międzynarodowego korzystali przedstawiciele i pracownicy wielu międzynarodowych firm oraz organizacji np. Parlamentu Europejskiego.

przeprowadzki za granicę