Przeprowadzka Dania-Polska

Przeprowadzki na trasie Polska–Dania–Polska

Dania to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów przez Polaków — wielu z nas przeprowadza się tam z powodu lepszego wynagrodzenia czy panującej kultury. Niełatwo jest jednak przenieść swój cały dobytek w nowe miejsce. Stąd prawdopodobnie Państwa wizyta na naszej stronie internetowej. Oferujemy przeprowadzki na trasie Polska–Dania–Polska, zapewniając przy tym transport dowolnego typu mebli wraz z załadunkiem i rozładunkiem. Proponujemy przewozy do dowolnego miasta w Danii bądź w Polsce — dla osób, które chcą wrócić do naszego kraju.

Przeprowadzka z Polski do Danii — jak zorganizować?

Przeprowadzka do Danii wbrew pozorom może być bardzo prosta — tym bardziej, jeśli skorzystają Państwo z pomocy naszych specjalistów od przewozu. Jesteśmy firmą, która dysponuje zarówno gronem doświadczonych spedytorów, jak i kierowców, którzy chętnie pomogą w załadunku mebli, ich zabezpieczeniu oraz rozładunku wraz z wniesieniem. Aby jednak było to możliwe, muszą Państwo najpierw:

Krok 1: Przygotować meble i przedmioty, które planują Państwo przetransportować. Zaleca się ich wstępne zabezpieczenie poprzez umieszczenie w kartonach czy opakowanie w folię bąbelkową.

Krok 2: Skontaktować się z naszą firmą — można to zrobić poprzez formularz kontaktowy, adres mailowy bądź telefon. W trakcie rozmowy zapytamy Państwa o szczegóły transportu, takie jak:

– adres załadunku i rozładunku przewożonego pakunku,

– budynek, ilość pięter oraz dostępność windy w miejscu załadunku i rozładunku,

– liczbę pokoi, w których będziemy działać,

– rodzaj i wielkość przedmiotów — jeśli to możliwe, prosimy przesyłać do nas zdjęcia mebli.

Krok 3: Umówić się na konkretny termin. Nasza firma przygotuje odpowiedni środek transportu i zjawi się w wyznaczony dzień o określonej godzinie.

Jakie przedmioty transportujemy podczas przeprowadzki?

Oferujemy pełną dowolność z zakresu przewożonych mebli. Nie stanowią dla nas problemu większe gabaryty przedmiotów, ani konieczność ich specjalnego zabezpieczenia. Nasza firma, proponując transport na trasie Dania–Polska lub Polska–Dania, zdaje sobie sprawę z konieczności właściwej ochrony mebli. Właśnie dlatego dysponujemy odpowiednimi materiałami — kocami, foliami, materacami i wypełniaczami — którymi dodatkowo zabezpieczymy pakunek. Nasi klienci mogą bez przeszkód przewozić m.in.:

– sofy, krzesła, kanapy i inne meble tapicerowane,

– wszelkiego typu szafy, komody lub biurka,

– sprzęty elektroniczne, w tym AGD i RTV,

– przedmioty łatwo tłukące się (np. szkło, dekoracje),

– materiały tekstylne, ubrania, koce itp.,

– przedmioty o dużej wartości, w tym antyki,

– i wiele więcej…

Wszystkie przewożone przez nas przedmioty są ubezpieczone. Daje to Państwu gwarancję, że nawet podczas uszkodzenia pakunku, nie są Państwo stratni. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług przewozowych.


międzynarodowe przeprowadzki

Zadzwoń i zapytaj o cenę

+ 48 602 53 52 07

+ 48 68 320 02 34