Transport międzynarodowy - tanie przeprowadzki za granicę

Przeprowadzki zagraniczne to nasz konik i przedsięwzięcie, którym zajmujemy się od lat. W zakresie przeprowadzek międzynarodowych posiadamy doświadczenie, które sprawia, że poradzimy sobie z każdym zleceniem. Organizujemy przeprowadzki za granicę w wygodny i bezproblemowy sposób, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Transport mebli za granicę czy przewóz niezbędnych rzeczy – chętnie pomożemy w każdej potrzebie!

Wiemy, jak skomplikowana i kosztowna może być przeprowadzka zagraniczna dla osób, które nie mają w tym żadnego doświadczenia. W przypadku przeprowadzek międzynarodowych na koszt usługi wpływ ma wiele czynników, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani usługą przeprowadzki za granicę i transportu prosimy o:

– skorzystanie z formularza kontaktowego, który znajduje się w dziale: Kontakt

– wysłanie zapytania na nasz adres e-mail (kozlowski@przeprowadzam.pl)

– kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 602 535 207.

Abyśmy mogli przeprowadzić wycenę przeprowadzki międzynarodowej, która Państwa interesuje, należy podać następujące informacje:

a) dokładny adres załadunku

b) dokładny adres rozładunku

c) piętra w obu miejscach

d) liczbę pokoi

e) w miarę możliwości listę rzeczy, zdjęcia.

Organizujemy tanie przeprowadzki zagraniczne i przewozy międzynarodowe z Zielonej Góry na terenie całej Europy, zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o dokładne zabezpieczenie mebli i rzeczy prywatnych podczas przeprowadzki do innego kraju, m.in. dzięki używaniu materiałów ochronnych takich jak koce, folie, kartony, wypełnienia. Mamy doświadczony personel, który zajmuje się załadunkiem oraz rozładunkiem Państwa mienia. Wszystkie pakunki są ubezpieczone, więc oferowane przez nas przeprowadzki zagraniczne są na najwyższym poziomie.

Zorganizowaliśmy już zagraniczne przeprowadzki do większości krajów Unii Europejskiej, m.in. Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii. Z naszych usług transportu międzynarodowego korzystali przedstawiciele i pracownicy wielu międzynarodowych firm oraz organizacji np. Parlamentu Europejskiego.


międzynarodowe przeprowadzki

Zadzwoń i zapytaj o cenę

+ 48 602 53 52 07

+ 48 68 320 02 34

Przeprowadzki do Niemiec

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Trafiając tutaj, na pewno szukali Państwo firmy, która organizuje przeprowadzki międzynarodowe, a w szczególności przeprowadzki do Niemiec. Nasza firma działa w Zielonej Górze, dlatego od Niemiec dzieli nas jedynie 65 km.

Oferujemy Państwu tanie przeprowadzki do wszystkich miast Niemiec, m.in.: do Essen, Frankfurtu nad Menem, Hamburga czy Monachium. Dowiedz się więcej!

Przeprowadzki do Holandii

Jesteśmy firmą, która organizuje przeprowadzki na terenie całej Europy. Jeśli zamierzają się Państwo przeprowadzić do Holandii lub z Holandii do Polski, możemy Państwu zaoferować nasze usługi. Z racji, że nasza firma działa w mniejszym mieście niż np. Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław możemy Państwu zaoferować niższe ceny.

Proponujemy Państwu przeprowadzki do wszystkich miast Holandii, m.in.: Amsterdamu, Rotterdamu czy Hagi. Dowiedz się więcej o tej lokalizacji.

Przeprowadzki do Belgii

Organizujemy przeprowadzki na terenie całej Europy, w tym z Polski do Belgii. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu krajowych oraz międzynarodowych przeprowadzek. Nasza firma działa w małym mieście, dlatego możemy Państwu zaoferować niższe ceny.

Proponujemy Państwu przeprowadzki do wszystkich miast Belgii, m.in.: do Antwerpii, Gandawy, Brukseli czy Brugii. Sięgnij po więcej informacji na temat przeprowadzki do danego miasta.

Przeprowadzki do Francji

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Proponujemy Państwu przeprowadzki na terenie całej Europy, m.in. z Francji do wszystkich miast europejskich, w tym wszystkich polskich, takich jak Warszawa, Poznań, Kraków czy Zielona Góra.

Proponujemy Państwu przeprowadzki do wszystkich miast Francji, m.in.: Paryża, Marsylii, Lyonu, Strasburga oraz Rennes. Dowiedz się więcej.

Przeprowadzki do Norwegii

Jeśli interesuje Państwo przeprowadzka do Norwegii, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Tutaj więcej informacji.

Przeprowadzki do Hiszpanii

Oferujemy Państwu przeprowadzki na terenie całej Europy, m.in. z Hiszpanii do wszystkich miast europejskich. Dysponujemy doświadczonym zespołem oraz wszystkimi potrzebnymi materiałami. Realizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju oraz całej Europy, dlatego nie stanowi dla nas problemu dojazd do innego miejsca w kraju.

Proponujemy Państwu przeprowadzki do wszystkich miast Hiszpanii, w tym do: Sewilli, Madrytu, Malagi, Bilbao czy Saragossy. Sprawdź wszystkie informacje.

Pzreprowadzki do Portugalii

Jeśli szukają Państwo firmy, która zorganizuje dla Państwa profesjonalną i bezstresową przeprowadzkę z Portugalii do Polski lub z Polski do Portugalii, chcielibyśmy przedstawić Państwu swoją ofertę. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu mają Państwo pewność profesjonalnego i fachowego wykonania przez nas usługi.

Proponujemy Państwu przeprowadzki do wszystkich miast Portugalii, m.in.: Lizbony, Porto, Amadory czy Bragi. Dowiedz się więcej.

Przeprowadzki do Anglii

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jeśli szukają Państwo firmy, która zorganizuje dla Państwa profesjonalną i bezstresową przeprowadzkę z Anglii do Polski lub z Polski do Anglii, chcielibyśmy przedstawić Państwu swoją ofertę. Realizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju oraz całej Europy, dlatego nie stanowi dla nas problemu dojazd do innego miejsca w kraju. Z racji, że nasza firma działa w mniejszym mieście niż np. Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław, możemy Państwu zaoferować niższe ceny.

Proponujemy Państwu przeprowadzki do wszystkich miast Anglii, m.in.: Londynu, Birmingham, Glasgow lub Bristolu. Sprawdź wszystkie lokalizacje.

Przeprowadzki do Szwecji

Świadczymy usługi przeprowadzkowe do krajów skandynawskich, w tym do słynnej Szwecji. Chętnie podejmiemy się wszystkich realizacji, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Transport mebli, wyposażenia domowego, sprzętu oraz innych rzeczy – przewozy dopasujemy tak, aby całe przedsięwzięcie odbyło się sprawnie i zgodnie ze wspólnymi ustaleniami.

Zapewniamy sprawny transport z Polski do Szwecji, w tym do miast takich jak Sztokholm, Malmö, Göteborg i innych czołowych lokalizacji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Więcej informacji na temat przeprowadzki do Szwecji znajdziesz tutaj.