Usługi transportowe i przeprowadzkowe Nowa Sól

Przeprowadzka to proces, który dla jednych wydaje się prosty, podczas gdy drugich może całkowicie przerażać. Niezależnie od tego, do jakiej grupy się zaliczasz, warto zdać się na pomoc profesjonalistów – takich jak my! Jesteśmy firmą transportową zajmującą się organizacją przeprowadzek na terenie Nowej Soli, a także okolic tego miasta czy zagranicę. Podejmujemy się każdego rodzaju prac, niezależnie czy w grę wchodzi przeniesienie rzeczy osobistych, mebli i wyposażenia do nowego mieszkania, czy też przeprowadzka do domu o większej powierzchni. Operujemy flotą pojazdów gotowych do transportu każdego rodzaju załadunku, przez co nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmujemy się realizacji nawet pozornie skomplikowanych przedsięwzięć – jesteśmy przecież profesjonalistami! Zabezpieczamy powierzone nam przedmioty, a także dbamy o ich stan w trakcie przewozu, jak również podczas rozładunku. Przekonaj się, że przeprowadzka za sprawą naszej firmy transportowej przebiegnie naprawdę szybko i sprawnie!

Firma transportowa Nowa Sól. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Za nami niejedna przeprowadzka, a przed nami wciąż sporo nowych doświadczeń. Bądź częścią naszej historii – kiedy potrzebujesz pomocy z przeniesieniem rzeczy, zdaj się na realizowane przez nas usługi! Zapewniamy, że zorganizujemy cały proces tak, abyś mógł jak najszybciej przenieść się do nowego lokum. Wiemy jak męczące potrafią być przeprowadzki, zwłaszcza gdy nie dysponuje się odpowiednimi pojazdami, gotowymi do transportu mebli czy sprzętu AGD. A przecież nie zawsze tego typu wyposażenie kupuje się nowe! Nie rezygnuj z dotychczasowych urządzeń oraz umeblowania z powodu braku opcji przewozowych – firmy transportowe takie jak nasza są w stanie bez problemu zająć się przeniesieniem mienia z jednego do drugiego mieszkania, jak również domu. Pragniemy zaznaczyć, że nie tylko dostarczymy Twoje rzeczy pod wskazany adres, np. pod blok, ale także wniesiemy je na piętro (koszt usługi różni się w zależności od kondygnacji, ustalany jest indywidualnie). Wybierz naszą firmę transportową do przeprowadzki w Nowej Soli, ponieważ:
  • działamy kompleksowo, oferując zróżnicowane usługi w zakresie przeprowadzek (wnoszenie, wynoszenie mebli oraz sprzętu),
  • jesteśmy profesjonalistami, którzy za cel obierają sobie bezpieczeństwo mienia, jak również zadowolenie klientów,
  • zapewniamy sprawną realizację zadań, terminowość, a także rzetelność. Dzięki nam masz szansę szybko zamieszkać w nowym miejscu!

Nowa Sól. Transport przeprowadzkowy na Twoich zasadach

Dla nas to Ty jesteś najważniejszy – wszystkie swoje usługi zawsze świadczymy, uwzględniając Twoje potrzeby w zakresie transportu związanego z przeprowadzką w Nowej Soli. Oferujemy m.in. możliwość wypożyczenia jednego środka transportu wraz z 1 kierowcą bądź pomoc 2, a nawet 3 osób z naszej ekipy w celu opróżnienia starego i wyposażenia nowego miejsca zamieszkania. Gwarantujemy przy tym, że indywidualne podejście do przedsięwzięć przeprowadzkowych nie będzie kosztowało zbyt wiele! Cena jest w 100% adekwatna do zakresu usług i obejmuje pełną obsługę w zakresie transportu, jak również wniesienia oraz wyniesienia przedmiotów, nawet tych wielkogabarytowych. Za chwilę Twoja przeprowadzka, a wciąż nie wiesz, jak poradzić sobie z nadmiarem rzeczy do przetransportowania? Zdaj się na naszą pomoc – czekamy na kontakt!

międzynarodowe przeprowadzki

Zadzwoń i zapytaj o cenę

+ 48 602 53 52 07

+ 48 68 320 02 34