Przeprowadzki i transport rzeczy Anglia-Polska

Przeprowadzki na trasie Polska–Anglia–Polska

Anglia jest krajem o specyficznej, ciekawej kulturze i wielu możliwościach dla jej obywateli. Nie każdemu jednak może ona przypaść do gustu. Właśnie dlatego popularne są częste przeprowadzki z Anglii do Polski i w drugą stronę. O ile sam przewóz osób nie stanowi większego problemu, o tyle transport rzeczy na trasie Anglia–Polska, potrafi być dla niektórych sporym wyzwaniem. Nasza firma jest odpowiedzią na Państwa zapotrzebowanie — oferujemy przewóz dowolnych mebli do Anglii bądź Polski. Współpracując z nami, otrzymują Państwo pełne wsparcie profesjonalnych spedytorów i kierowców. Jeździmy do każdego miasta w kraju, w tym m.in. do Londynu, Manchesteru czy Birmingham — podobnie wygląda to w przypadku przeprowadzki do Polski.

Jak zorganizować przeprowadzkę do i z Anglii?

Osoby, które planują przeprowadzkę, mogą już w kilka dni zorganizować przewóz mebli. Jak to możliwe? Wyjaśnimy, jak w trzech prostych krokach zorganizować tani, szybki i przede wszystkim bezpieczny transport. Od czego zacząć?

Krok 1: Na początek muszą Państwo zdecydować, co zostanie spakowane, a co pozostawione. Meble przygotowane do przewozu warto odpowiednio zabezpieczyć, np. przy pomocy kartonu, pokrowców, folii bąbelkowej bądź stretchu.

Krok 2: Następnie dzwonią Państwo, piszą maila bądź wypełniają formularz zgłoszeniowy w zakładce „KONTAKT” — podczas rozmowy z nami poprosimy o takie informacje jak:

– adres załadunku,

– adres rozładunku,

– ilość pięter w budynku,

– ilość pokoi, w których będziemy pracować,

– ilość, rodzaj oraz wielkość transportowanych mebli.

Aby ułatwić dobór odpowiedniego środka transportu, prosimy w miarę możliwości o wykonanie zdjęć mebli i dołączenie ich do zgłoszenia.

Krok 3: Ostatnim krokiem jest ustalenie pasującego obu stronom terminu.

Jak widać, przeprowadzka może być czymś bardzo prostym, jeśli wybierze się odpowiednią do tego firmę. Co są Państwo w stanie z nami przetransportować?

Przeprowadzki z i do Anglii — co przewozimy?

Jak już wspominaliśmy, decydujemy się na przewóz dowolnych mebli. W praktyce oznacza to tyle, że zajmujemy się między innymi transportem:

– sof, krzeseł, kanap, foteli,

– szaf, półek, biurek,

– sprzętów AGD, RTV,

– artykułów szklanych, dekoracji,

– ubrań, kołder, śpiworów, koców itp.,

– wartościowych przedmiotów (np. antyków),

– i wiele więcej…

Jako jedni z nielicznych, oprócz samego przewozu mebli, zapewniamy także ich dodatkowe zabezpieczenie. Dysponujemy materiałami ochronnymi w formie koców, folii, kartonów oraz wypełniaczy, których używamy, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia pakunku. Co więcej, nasi klienci otrzymują ubezpieczenie na każdy z przewożonych przedmiotów. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.


międzynarodowe przeprowadzki

Zadzwoń i zapytaj o cenę

+ 48 602 53 52 07

+ 48 68 320 02 34