Transport i przeprowadzki Hiszpania-Polska

Przeprowadzki na trasie Polska–Hiszpania–Polska

Hiszpania — piękny, słoneczny kraj, który każdego roku przyciąga tysiące turystów. Wielu Polaków chce tam zostać na dłużej, a część z nich nawet osiedlić na stałe. Na myśl o przeprowadzce w głowie rodzą się pytania: jak poradzić sobie z transportem? Czy będę w stanie przewieźć wszystkie swoje rzeczy? Odpowiedzią na te pytania jest nasza firma. Oferujemy przeprowadzki na trasie Polska–Hiszpania–Polska. Do dyspozycji naszych klientów pozostają doświadczeni spedytorzy i kierowcy. Dostarczymy wszystkie Państwa rzeczy pod wskazany adres, dbając przy tym o ich bezpieczeństwo.

Przeprowadzka do Hiszpanii — krok po kroku

Kiedy nadeszła pora na nowy rozdział w życiu — zmianę swojego miejsca zamieszkania na zupełnie inne, w oddalonym setki kilometrów od nas kraju — konieczna będzie współpraca z profesjonalną firmą przeprowadzkową. Skoro znaleźli się Państwo na naszej stronie internetowej, to znaczy, że Waszym zapotrzebowaniem jest nie tylko tani, szybki, lecz przede wszystkim bezpieczny transport na trasie Polska–Hiszpania. Oto, co w trzech krokach należy wykonać, by móc skorzystać z tej okazji:

Krok 1: Spakować wszystkie rzeczy, które planują Państwo zabrać ze sobą do nowego miejsca zamieszkania. Polecamy je zabezpieczyć według własnego uznania — np. zapakować w folię bąbelkową, karton i owinąć stretchem.

Krok 2: Wejść w zakładkę „KONTAKT” i wybrać przystępną dla siebie formę zamówienia usługi — poprzez telefon, maila bądź formularz zgłoszeniowy. W trakcie rozmowy poprosimy Państwa o przygotowanie takich informacji jak:

– dokładny adres, na który mamy przyjechać załadować meble oraz adres ich dostarczenia,

– liczba pięter znajdujących się w budynku, a także możliwość skorzystania z windy,

– ilość pokoi, z których będziemy wynosić meble i do których będziemy je wnosić,

– rodzaj i wielkość mebli — najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie im zdjęcia.

Krok 3: Umówić dogodny termin i oczekiwać na nasz przyjazd.

Co możemy przewieźć podczas przeprowadzki do Hiszpanii?

Dosłownie wszystko! Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Wiemy, że przeprowadzka do Hiszpanii wymaga sporo wyrzeczeń i tym samym pozostawienia części rzeczy w starym domu. Jeśli jednak nie chcą Państwo tego robić — zabierzemy każdy przedmiot. Co więcej, odpowiednio go zabezpieczymy, aby dodatkowo zmniejszyć ryzyko jego uszkodzenia. Naszym klientom proponujemy m.in. transport:

– mebli tapicerowanych, tj.: sof, krzeseł, kanap, foteli,

– mebli biurowych, tj.: szaf, półek, biurek,

– sprzętów elektronicznych, tj.: AGD, RTV i innych,

– przedmiotów delikatnych, tj.: artykułów szklanych, ozdób,

– materiałów tekstylnych, tj.: ubrań, kołder, śpiworów,

– wartościowych przedmiotów, tj.: antyków, art. kolekcjonerskich,

– i wiele więcej…

Poza właściwym zabezpieczeniem przedmiotów oferujemy także ich ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia. Na każdy pakunek dajemy więc gwarancję, że nie zostanie on zniszczony podczas przeprowadzki do Hiszpanii, a nawet jeśli dojdzie do nieprzewidzianych zniszczeń — otrzymają Państwo odszkodowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


międzynarodowe przeprowadzki

Zadzwoń i zapytaj o cenę

+ 48 602 53 52 07

+ 48 68 320 02 34