Przeprowadzki i transport mebli Belgia-Polska

Przeprowadzki na trasie Polska–Belgia–Polska

Przeprowadzka z Belgii do Polski bądź w drugą stronę to często dość poważna decyzja. W końcu nie każdy chce pozostawiać swój dobytek, a też nie wszyscy dysponują odpowiednimi środkami transportu, by móc zorganizować tak daleki transport mebli z Belgii aż do Polski. Bez obaw — służymy Państwu pomocą. Organizujemy przeprowadzki na trasie Polska–Belgia–Polska, zapewniając przy tym pełną obsługę spedycyjną i doradztwo na każdym etapie przewozu. Oferujemy przeprowadzki do różnych miast w kraju, takich jak m.in. Antwerpia czy Bruksela.

Przeprowadzka z Belgii do Polski — jak zacząć?

Kiedy podjęli już Państwo decyzję o przeprowadzce i chcą zamieszkać w Polsce bądź Belgii, to najwyższy czas, by zrealizować swoje plany. W tym celu należy przygotować wszystkie rzeczy, które chcą Państwo ze sobą zabrać do nowego miejsca zamieszkania — począwszy od ubrań, przez meble, aż po sprzęt AGD/RTV. Przygotowanie rzeczy oznacza ich wstępne zabezpieczenie poprzez umieszczenie w kartonie, folii bąbelkowej czy okrycie pokrowcem. Następnie mogą Państwo:

Krok 1: Skontaktować się z naszą firmą na wybrany przez siebie sposób — za pomocą formularza kontaktowego, adresu mailowego bądź telefonu (więcej informacji w dziale KONTAKT).

Krok 2: Przedstawić szczegóły niezbędne do zorganizowania przeprowadzki z Belgii do Polski bądź z Polski do Belgii, czyli:

– dokładny adres załadunku i rozładunku,

– informacje o typie budynków, ilości pięter oraz dostępności windy,

– ilość pokoi, z których wynoszone będą meble i do których będziemy je wnosić,

– rodzaj i wielkość mebli, które będziemy przewozić — w miarę możliwości prosimy o przesłanie zdjęć, abyśmy mogli dobrać odpowiedni środek transportu.

Krok 3: Wspólnie z nami ustalić dogodny dla obu stron termin, w którym zrealizujemy usługę.

Dzięki tym trzem krokom przeprowadzka na trasie Polska–Belgia–Polska zostanie zorganizowana szybko i profesjonalnie.

Co transportujemy podczas przeprowadzki do Polski lub Belgii?

Jesteśmy firmą otwartą na Państwa propozycje — dla nas nie ma żadnych ograniczeń względem przeprowadzki. Naszym zadaniem jest dostosowanie środka transportu do gabarytów mebli, które zgłosili Państwo podczas kontaktu. Sami także przygotowujemy odpowiednie materiały ochronne dla konkretnego wyposażenia — dysponujemy kocami, foliami, kartonami i wypełniaczami, dzięki którym dodatkowo zabezpieczymy Państwa meble. Z chęcią przewieziemy m.in.:

– meble tapicerowane (sofy, kanapy, krzesła itp.),

– szafy, komody, biurka,

– sprzęty elektroniczne, w tym AGD/RTV,

– delikatne przedmioty (np. porcelana, szkło, zastawa stołowa, dekoracje),

– ubrania, koce, pościele,

– antyki oraz drogocenne przedmioty,

– i wiele więcej…

Nasz personel zadba nie tylko o profesjonalny załadunek i rozładunek mebli, ale także o ich właściwe zabezpieczenie. Aby zagwarantować Państwu odpowiednią ochronę przewożonych przedmiotów, ubezpieczamy wszystkie pakunki na wypadek ich uszkodzenia. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług przeprowadzkowych.


międzynarodowe przeprowadzki

Zadzwoń i zapytaj o cenę

+ 48 602 53 52 07

+ 48 68 320 02 34