Przeprowadzki do i ze Szwecji – gwarancja udanego transportu!

Przeprowadzki to zawsze stresujące wydarzenia, a zwłaszcza te zagraniczne. Mamy jednak na to sposób! Sprawna organizacja, opanowanie i odpowiednie wyposażenie, by móc przetransportować wszystkie cenne rzeczy: od tych najmniejszych po największe – to właśnie nasz klucz do Twojego sukcesu! Zajmujemy się przeprowadzkami do tych bliższych, jak i dalszych destynacji. Jedną z nich jest Szwecja – przewozy do tego kraju zrealizowaliśmy już wielokrotnie, dlatego mamy w tym temacie bogate doświadczenie.

Sprawne przeprowadzki. Szwecja Twoim nowym domem!

Przeprowadzka do Szwecji nie musi być skomplikowana, choć z pewnością na pierwszy rzut oka taka się wydaje. My jednak zadbamy o każdy szczegół, abyś Ty mógł cieszyć się wyłącznie widmem nowego życia – zabezpieczymy wszystkie przedmioty, zagwarantujemy transport mebli do Szwecji, a w miejscu docelowym rozładujemy je i pomożemy wnieść do budynku. Możesz mieć przy tym pewność, że zadbamy o jak najwyższe bezpieczeństwo wszystkich Twoich przedmiotów. Przewozy do Szwecji wymagają odpowiedniej ochrony mienia – możemy zagwarantować, że przykładamy szczególną wagę do tego, by całe wyposażenie Twojego domu/mieszkania z Polski dotarło za granicę w niezmienionym stanie. Oferujemy:

  • transport mebli do Szwecji,
  • przewozy rzeczy prywatnych,
  • transport sprzętu, elektroniki i wiele innych.

Transport z Polski do Szwecji? Dla nas to nic trudnego! Zapewnimy sprawną przeprowadzkę do tego skandynawskiego kraju i to bez zbędnych, problematycznych formalności. Wystarczą podstawowe informacje dotyczące adresów oraz specyfikacji budynków (zarówno tych w Polsce, jak i w Szwecji). Wspólnie omówimy wszystkie kwestie, a jeśli dodatkowo do zgłoszenia będą dołączone zdjęcia, ułatwi nam to zaplanowanie czynności.

Przeprowadzka do Szwecji – najważniejsze kwestie

Po skontaktowaniu się z naszą firmą wspólnie ustalamy wszelkie szczegóły. Zawsze prosimy o informacje dotyczące:

  • tego, czy przewóz ma odbyć się całościowo (wszystkie rzeczy) czy tylko częściowo (np. transport samych mebli do Szwecji, bez dodatkowego wyposażenia),
  • dokładnych adresów w celu obliczenia odległości oraz wzięcia pod uwagę wszystkich aspektów logistycznych,
  • ilości kondygnacji budynków oraz pomieszczeń, z/do których będziemy wynosić/wnosić meble i inne elementy wyposażenia.

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Przewozy do Szwecji w zakresie transportu mebli i pozostałego wyposażenia nie mają przed nami tajemnic. A może wracasz z zagranicy do rodzimego kraju? Działamy również w drugą stronę, oferując przeprowadzki ze Szwecji do Polski!

Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły!


międzynarodowe przeprowadzki

Zadzwoń i zapytaj o cenę